HiFonics ZEUS ZXR1200/1
Klasse D digital monoforsterker
Varenr: ZXR1200/1
Veil.3 695,-
HiFonics ZEUS ZXR1200/1 Klasse D digital monoforsterker
Funksjoner
  • Avansert klasse D-teknologi med høy effektivitet
  • Utvalgte og audiofile komponenter
  • Sidedeler i støpt aluminium
  • Høynivåinnganger med EPS® (feilbeskyttelsessystem)
  • Automatisk påslåing, klar for start/stopp
  • IFT (forstyrrelsesfri teknologi, EMC-godkjent)
  • Blåbelyst logopanel
  • Kompakt fjernkontroll for bassnivå
Spesifikasjoner
  • Digital monoforsterker i klasse D
  • 1 x 600 W/RMS @ 4 O
  • 1 x 850 W/RMS @ 2 O
  • 1 x 1200 W/RMS @ 1 O
  • Subsonisk 10–40 Hz
  • LPF 40–150 Hz
  • Bassforsterkning 0–18 dB
  • Fase 0–180°
  • RCA-innganger og -utganger
  • Filterbypassfunksjon
  • Mål: 150 x 50 x 273 mm