Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

 Handlevogn

Handlevognen er tom.


Nyhetsmail

Motta nyheter per epost.

 

Om AutoHiFi as

AutoHiFi as har alltid satset på å ha en stor bredde av kvalitetsprodukter i sitt sortiment, og vi importerer og distribuerer i dag mange av de mest anerkjente merkene innen bilstereo og hjemmestereo i Norge.

Vi holder til i Trondheim og har siden starten i 1991 satset  sterkt på å være en seriøs og pålitelig leverandør til bilstereobransjen og hjemmestereobransjen.

Er du en forhandler, og ønsker å ta del i våre spennende produkter, så ta kontakt med oss. Vi kan love meget konkurransedyktige priser samt rask og sikker levering.


Våre åpningstider er:
Mandag - Fredag:  08.30 - 16.30


Våre produkter selges kun gjennom våre forhandlere.

 

Vis AutoHiFi as i et større kart

 

Kontaktinformasjon:
 
AutoHiFi as
Sluppenveien 11
7037 Trondheim

 
Tlf:   73 96 95 90
Fax: 73 96 95 91
 
 
Daglig Leder
Torbjørn Raad
Dir. tlf: 906 37 666
mail:    torbjorn@autohifi.no
 
Innkjøpssjef
Trond Lindgjerdet
Dir. tlf: 909 15 233
mail:    trond@autohifi.no

Salgssjef
Stig Westerhus
Dir. tlf: 958 76 700
Mobil:  958 76 700
Mail:    stig@autohifi.no

Salg, IT og Service
Geir-Simen Furulund
Dir. tlf: 908 46 816
Mobil:  908 46 816
Mail:    geir@autohifi.no

Produktsjef, salg og support
Alf-Morten Engvik
Dir. tlf: 900 90 412
Mobil:  900 90 412
Mail:          alf@autohifi.no
 
Salg, support og lager
Kjell Alexander Johansen
Dir. tlf: 924 68 374
Mobil:  924 68 374
Mail:          kjell@autohifi.no
 
Salg, support og lager
Martin Johansen
Dir. tlf: 452 74 779
Mobil:  452 74 779
Mail:          martin@autohifi.no
 
 


 
Copyright © 2017 AutoHiFi as - All rights reserved
Forretningssystem og netthandel er levert av MultiCase™ Norge AS

(3.17.5.47)