CRUNCH - CRE400.4DSP-ISO Universal med ISO CRUNCH - CRE400.4DSP-ISO Universal med ISO CRUNCH - CRE400.4DSP-ISO Universal med ISO CRUNCH - CRE400.4DSP-ISO Universal med ISO CRUNCH - CRE400.4DSP-ISO Universal med ISO CRUNCH - CRE400.4DSP-ISO Universal med ISO CRUNCH - CRE400.4DSP-ISO Universal med ISO

CRUNCH - CRE400.4DSP-ISO

Universal med ISO

Varenr: CRE400.4-ISO
Veil.3 995,-
BeskrivelseSupport
Beskrivelse

Med den sofistikerte CRE400.4DSP tilbyr Crunch en eksepsjonell 6-kanals lydprosessor med forhåndsinstallerte forhåndsinnstillinger som integrerer en analog 4-kanals effektforsterker i et ekstremt kompakt hus. Takket være den integrerte Bluetooth-modulen muliggjør enheten også trådløs musikkstreaming – et virkelig høydepunkt i denne klassen. Så har du ikke plass til en headunit så kan denne brukes som "stand alone" og bruke mobilen som headunit.

 

Kort sagt: Mini DSP-forsterkeren gir mulighet for å betjene front- og baksystemer, mens en ekstra RCA-utgang gjør det mulig å koble til en annen forsterker for en subwoofer via DSP - og alt til en uslåelig pris!

 

Crunch DSP imponerer med uforlignelig lydkvalitet, noe som er muliggjort av de integrerte analog-digital-omformerne fra den anerkjente luksusprodusenten AKM – komponenter som ellers ofte bare finnes i vesentlig dyrere enheter. Med en ekstremt lav THD-verdi på bare 0,03 %, garanterer forsterkeren krystallklar lydgjengivelse. Takket være en helning på opptil 48 dB per oktav og integrert tidskorrigering er presise justeringer mulig for en helt perfekt lydopplevelse. Den parametriske 31-bånds equalizeren gir maksimal fleksibilitet for å forme lyden nøyaktig i henhold til dine egne preferanser. Brilliant - Crunch har tre løsninger for DSP-programmering:

Den klassiske metoden gjøres som vanlig via en PC med Windows-programvare. Alternativt kan lydprosessoren også programmeres trådløst ved hjelp av programvaren DSP MASTER APP for iOS eller Android. Dette betyr at endringer i DSP kan gjøres raskt eller forhåndsinnstillinger kan hentes opp mens du er på farten uten å måtte koble til en PC hver gang.

Forhåndsinstallerte forhåndsinnstillinger - passer for enhver smak
Det er 9 forhåndsinstallerte forhåndsinnstillinger på DSP-forsterkeren. De er designet for å passe til tre forskjellige kjøretøystørrelser (S, M og L) og tre individuelle lyttepreferanser (Beats, Flat og Pop). Bare velg den forhåndsinnstillingen som passer best for dine behov. De forhåndsinstallerte forhåndsinnstillingene kan velges via både DSP Master-appen og DSP Master PC-programvaren.

 

Egenskaper 

Inluderer 1 meter ISO Plug&Play kabelsett

A2DP/aptX-lydstrømming via Bluetooth®
Dual core DSP 32 bit / 122,88 MHz
Automatisk slå-på-funksjon
REM OUT funksjon
DSP-kontroll via app eller PC-programvare

Innganger

  • 4 x høynivåinngang via kabelplugg
  • 1 x Stereo AUX IN RCA R/L
  • 1 x Bluetooth® stereo lydmottaker
  • 1 x USB type B for PC-programvare

Utganger

  • 6 x signalutgang RCA @ 2 V/RMS
  • 4 x høyttalerutgang via kabelplugg

Spesifikasjoner 

  • 4 x 35 Watts RMS @ 4 Ohms
  • 4 x 50 Watts RMS @ 2 Ohms
  • 97 x 47 x 208 mm
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.