HiFonics ZEUS ZXR750/1E
Klasse D digital monoforsterker
Varenr: ZXR750/1E
Veil.2 695,-
HiFonics ZEUS ZXR750/1E Klasse D digital monoforsterker
Alle som er kjent med HiFonics-forsterkere vet at de alltid er utstyrt med toppmoderne teknologi og sofistikerte funksjoner. I høykvalitetssystemer med flere komponenter er imidlertid visse funksjoner, som høynivåinnganger, ofte unødvendige. Dette ga opphav til ideen om å utvikle kraftige monoblokker med en stabil impedans ned til 1 ohm som bevisst avstår fra høynivåinnganger til fordel for større ytelse og effektivitet.
Funksjoner
  • 1-ohm stabilitet og Infinion® brikkesett
  • Avansert klasse D-teknologi med høy effektivitet
  • Utvalgte og audiofile komponenter
  • Sidedeler i støpt aluminium
  • Start/stopp-klar
  • IFT (Interferensfri teknologi, EMC-godkjent)
  • Blåbelyst logopanel
  • Kompakt bassnivåfjernkontroll
Spesifikasjoner
  • Digital monoforsterker i klasse D
  • 1 x 300 W/RMS @ 4 O
  • 1 x 500 W/RMS @ 2 O
  • 1 x 750 W/RMS @ 1 O
  • Subsonisk 27 Hz av/på
  • LPF 40–150 Hz
  • Bassforsterkning 0–12 dB
  • RCA-innganger
  • Mål: 150 x 50 x 253 mm